Новини бібліотеки

Напередодні Дня бібліотек наші користувачі досліджували, вивчали бібліотеку ретельно бо шукали скарб. Завдання в квесті були каверзні, але все ж знайшли відповідь де скарб в бібліотеці. В КНИГАХ.
Книга - це безцінний скарб, яка зберігає всі таємниці і може поділитися ним з кожним хто забажає. Тож беріть ці скарби, читайте і пізнавайте всі таємниці...

Напередодні Дня міста бібліотекарі організували для своїх користувачів бібліотечно-краєзнавчий туризм "Відкрий для себе рідне місто!». Відвідали родзинку нашого міста - Школу верхової їзди.
Коні красиві і величні захоплювали подих. Вони завжди були вірними помічниками і друзями для багатьох сотень поколінь людей, і хто знає, де ми були б зараз,...

З Днем Конституції України!
З нагоди свята районна бібліотека для дітей та центральна районна бібліотека спільно з Кремінським територіальним центром соціального захисту в центрі міста для громади провели акцію - флешмоб «Я люблю Україну». Святковий настрій подарували громаді солісти Ганна Сімейко, Ганна Іванцова, вокальні ансамблі «Підвільшаночка»...

Канікули .. Це слово для дітвори магічне і чарівне, а особливо літні канікули, не тільки що вони довготривалі, а ще тому що перший день літа розпочинається святом - Міжнародним днем захисту дітей.
Ігровий майдан «Дитинство - країна забав і розваг» зібрав дітвору біля бібліотеки. Танці, ігри, конкурси потішили дітвору і подарували радість.
З святом...

Якщо хочете дізнатися більше про Європейський Союз : історію, принципи функціонування, керівні інституції, органи ЄС та їх діяльність, європейські цінності, відносини Європейського Союзу та України та багато іншого, тоді завітайте до бібліотеки в інформаційний куточок Європейського Союзу .

В бібліотеці пройшли дні Європи! Під час бібліо-турне «Казкові Євромандри» говорили про європейські цінності, Європейський союз, презентовано книжкову виставку «Україна на карті Європи», на якій багато цікавих книг про Україну та країни Євросоюзу.

Наша Кремінська земля багата на відомих, славетних людей, творчість яких і невичерпне мистецтво завжди несе в собі позитивні емоції, витонченість і красу. "Кремінна мені як мати - вона у мене лиш одна" під такою назвою для учнів ЗОШ№У1 була організована творча зустріч з поетом, композитором, виконавцем, членом обласної Спілки...

В другу неділю травня одне з самих зворушливих свят - День матері. В арт-майстерні «Вулик» кипіла робота - виготовляли листівки для мам в подарунок. Кожен проявив творчість і фантазію, а книжкова викладка «Мамина пісня» допомогла підібрати вірші для листівок.
Хто ще не підготував подарунок для мам запрошуємо в бібліотеку до нашого «Вулика» !!!

Пам'ять... Вона нетлінна і вічна. Вона дивиться на нас із старих фронтових фотографій, з тих речей, які зберігають колишні фронтовики, і не дає померкнути жодній героїчній сторінці історії перемоги над фашизмом.
До Дня пам'яті та примирення та 74 річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у Кремінській районній бібліотеці для дітей...