Періодичні видання

Періодика яку ми передплачуємо! 
2020  рік 


Академія Саморобкіна - яскравий дитячий журнал для дівчаток і хлопчиків. Журнал стане надійним помічником в організації корисного та захопливого навчання, дозвілля дітей. Допоможе розвити творчі здібності, увагу і наполегливість. Навчить працювати з різними матеріалами. У кожному номері цікаві саморобки з паперу, дерева, тканини, бісеру, пластиліну тощо. Конкурси, головоломки, розмальовки, пізнавальні матеріали та цікаві оповідання.

Ведмедик Баррі - журнал для дітей від 3 років. Разом із героєм журналу ведмедиком Баррі діти легко підготуються до школи (читання, математика, англ. мова, логіка, малювання), дізнаються про таємниці тварин і рослин, поринуть у світ казок, зберуть свій ляльковий театр з улюблених героїв!

Веселий супержурнальчик «Кенгуру» - Пустотливі кенгурята Крош, Ксюша і Плюш запрошують зробити захоплюючу подорож по сторінках журналу.Ця весела компанія не дасть нудьгувати. На вас чекають захоплюючі головоломки і кросворди, цікаві завдання та вікторини, лабіринти і плутанини, загадкові картинки і ребуси.

Вгостяхуказки - містить повчальні казки, розвиваючі завдання та інші цікавинки українською мовою

Жасмін - допоможе розвити творчі здібності, увагу і наполегливість. Навчить працювати з різними матеріалами. У кожному номері цікаві саморобки з паперу, дерева, тканини, бісеру, пластиліну тощо. 

Ежик - Розважально-пізнавальне видання для розумних допитливих дітей, що полюбляють головоломки, кросворди

Зоодруг - відмінне видання для тих, хто любить своїх домашніх вихованців. Тут ви знайдете відповіді на тисячі запитань. Статті про різні породи собак і кішок та інших домашніх питомців. Поради ветеринарів, кінологів, допоможуть власникам тварин правильно організувати спільне проживання зі своїми улюбленцями.

Карамельки - Пізнавально-розважальний журнал для малят. У кожному номері - яскраві наклейки, творчі майстер-класи, прописи, розмальовки. Вчіться граючи!

Колосок - Єдиний в Україні науково-популярний природничий журнал для дітей. У ньому ви знайдете зерна знань з різних галузей природознавства. На сторінках журналу - історія винаходів і розповіді про знаменитих , головоломки й логічнізадачі. Ви дізнаєтеся про найбільші космічні тіла й найдрібніші живіорганізми, познайомитеся з вашими ровесниками, які досліджують природу.

Кузя - Це всеукраїнське дитяче видання про казкового героя Кузю, якого в кожному номері чекають незвичайні пригоди, таємничі місця, захоплюючі головоломки, різноманітні кросворди, безліч різноманітних призів для читачів.

Малятко - яскраво ілюстрований журнал, друкує казки, вiршi, пiзнавальнi оповiдки, саморобнi iграшки. Проводить конкурси серед читачів, вiтає їх з днем народження. Вмiщує сторiнку для батьків.

Моє хобі - розважально-пізнавальний журнал, який допоможе знайти своє хобі. У кожному номері - багато цікавої інформації з різних галузей знань, майстер-класи, кросворди, головоломки, конкурси.

Однокласник - це нелише сусід по парті! Це перед усім цікавий сучасний журнал для підлітків. Інтерв'ю з зірками шоу-бізнесу, молодіжні новини, статті на різноманітні теми (кохання, стосунки з однолітками та старшими, навчання, хобі, спорт), психологічні тести, анекдоти, конкурси (з призами!)... І це далеко не все. "Однокласник" - журнал для розумних підлітків, це клуб, що об'єднує тих, хто любить читати й пише сам.

Розумашки - Щономера - мандрівки Україною та світом, ігрові завдання для розвитку логічного мислення, знайомство з професіями та процесами виробництва, доступні відповіді на запитання дітей про довкілля, а також цікаві оповідання, саморобки, досліди, фокуси, розмальовки. Журнал має самобутнє художнє оформлення та розрахований для допомоги молодшому школяреві на заняттях у школі.

Пізнайко - Для сучасних дітей. Подорожі, пригоди, конкурси з призами у кожному номері, настільні ігри.

Смайлик - Цікавий пізнавальний журнал для дітей. Логічні завдання, кросворди, експерименти, англійська. У кожному номері багато призів. Хто СМАЙЛИК читає - завжди настрій гарний має!

Тачки - ігровий журнал, для дітей 4-7 років. Містить ігри, головоломки, загадки, комікси, картинки з машинками

Юная леди - Журнал для яскравих і стильних дівчат! Тепер ти зможеш знаходити відповіді на всі свої питання на сторінках журналу "Юная леди». 

Яблунька - це цікава та корисна інформація: захоплюючі мандрівки у таємничий світ природи, казки та легенди, конкурси та вікторини, дитяча пошта, адреси для листування, смачні рецепти з "Веселоїкухні", узори для вишивання, іграшки-саморобки, ігрові завдання з вивчення англійської мови, кросворди, гумор тощо. 

Газети які ми виписуємо :

  • "Кремінщіна "районна газета в якій публікуються матеріали про економічне, суспільне, культурне, спортивне життя Кремінського району, про його людей.
  • "Розкажіть онуку"- газета для вчителів та вихователів. Містить розробку уроків, сценаріїв, вікторин, конкурсів тощо, які будуть корисні при розробці уроків.

«Задавака» - кольоровий тижневик для дітей 8- 14 років. За допомогою «Задаваки» ви знайдете собі друзів, пізнаєте багато цікавого і корисного, отримаєте поради і допомогу у підготовці домашнього завдання.