Патріотична акція - телеміст «Соборна мати-Україна, одна на всіх, як оберіг»

24.01.2020

Патріотична акція - телеміст «Соборна мати-Україна, одна на всіх, як оберіг»🇺🇦 пройшла в Кремінській районній бібліотеці для дітей з Публічною дитячою бібліотекою для дітей м. Радехіва( Львівська обл.). Активні користувачі бібліотеки, учні ЗОШ№2, щиро вітали учасників акції з Радехіва зі святом - Днем Соборності України.
Цій історичній даті виповниться 101 рік. 22 січня 1919 року у Києві на Софієвській площі привселюдно був підписаний акт злуки Української народної республіки і Західно -української народної республіки, в якому народ заявив про свій непохитний намір збудувати єдину соборну Українську державу.
Це свято нагадує нам, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, а що у нас єдина держава і ми - єдиний народ! Бо тільки в єдності і спільних цілях сила нашої Країни.
Учасники зустрічі вітаючи один одного читали вірші у вигляді віршів - пазів, одні починали і з іншого боку продовжували. Це були вірші про Україну в тому числі вірш Луганської поетеси Ганни Гайворонської що проживає в м. Кремінна та поета Зіновія Твердохліба з Радехіва. Відбулося красиве спільне читання - привітання.
У нас усіх одна спільна мета і Сходу і Заходу , щоб держава , як і наші родини, була дружною, сильною, здоровою, щасливою та заможною !!!!